يادتونه؟!!..

(مروری بر خاطرات مشترک بچه های ده شصت)

گرداوری ،تالیف ،گرافیک،صفحه آرایی: مهدی منتصری

www.yadetone.ir

برنامه کلاسی

نظرات ، دید گاه ها و مطالب خود را در ارتباط با این زنگ، از طریق صندوق پست (در صفحه برنامه کلاسی) برای یادتونه ارسال نمایید.

« کاسه چه کنم چه کنم » اثر مشترک مهدی منتصری (مولف و گرافیست کتاب یادتونه) و رودابه سرمدی منتشر شد

کتاب « کاسه چه کنم چه کنم » تألیف رودابه سرمدی، که گرافیک و صفحه آرایی آن توسط مهدی منتصری ( مولف و گرافیست کتاب یادتونه ) به انجام رسیده است، در قطع جیبی منتشر شد.

با سلام به همه دوستان و دوستداران کتاب یادتونه، سلام به شما عزیزانی که با لطف و محبت خود به یادتونه زمینه گسترش و محبوبیت آن را فراهم نمودید بگونه ای که هنوز هم به لطف شما مردم عزیز پرفروش و موفقیت آمیز می باشد.

تنها دلخوشی این برادر کوچکترتان یافتن دوستان بزرگواری چون شما عزیزان در سراسر ایران زمین می باشد و خداوند را از این بابت شاکرم.

اما داستان چگونگی کتاب « کاسه چه کنم چه کنم » :

در مدت زمانی که از ورود کتاب یادتونه به بازار می گذرد طراحی گرافیک و صفحه آرایی تعدادی کتاب به اینجانب پیشنهاد شد که هیچ کدام از آنها از نظر موضوع و متن و نوع نگارش نظرم را جلب نکرد تا اینکه حدود یکسال پیش سرکار خانم رودابه سرمدی نویسنده کتاب « کاسه چه کنم چه کنم » متن کتابشان را برای طراحی گرافیک و صفحه آرایی در اختیارم قرار دادند، متن کتاب را که خواندم حال و هوایم عوض شد و به نظرم بسیار جذاب آمد و تصمیم گرفتم آن را به بهترین نحو ممکن و در راستای موضوع، طراحی، صفحه آرایی و اجرا کنم بگونه ای که باز هم فرم و محتوا با یکدیگر هماهنگ باشند و بتوانند احساس نویسنده را به خوبی به مخاطب القا نمایند.

« کاسه چه کنم چه کنم » ماهیتی نوستالژیک دارد و در برگیرنده مسائلی است که روزگاری برای هر یک از ما اتفاق افتاده و یادآور مواردی است که در حال حاضر کمتر آن را احساس می کنیم اما ایرانی بودنمان همیشه قلقلکمان می دهد که باز هم آن ها را به زندگی روزمره مان بازگردانیم. « کاسه چه کنم چه کنم » حس دوست داشتن را دوباره در ما برمی انگیزد و به دلمان تلنگری می زند که باز هم دور هم جمع شویم یا اینکه دوست داشتن دیگران و شاد کردنشان حتی برای یک لحظه به سادگی امکان پذیر است.

« کاسه چه کنم چه کنم » به چیز هایی که از آنها دور شده ایم نزدیکمان می کند و در آخر به حال و هوای خوب تجربه های گذشته می بردمان بگونه ای که دوست داریم یک بار دیگر آن ها را تجربه کنیم.

« کاسه چه کنم چه کنم » از دل زندگی ایرانی بر می خیزد و همه حرفش دوست داشتن دوباره است.

ااز نظر موضوع، نوع نگارش، گرافیک و صفحه آرایی دارای شخصیتی خاص و جذاب است و با آن ارتباط خوبی برقرار خواهید کرد.

اثری نو، زیبا و خلاقانه که طرفداران کارهای خلاقه و خاص را راضی می کند و می توان به عنوان هدیه ای مناسب برای دوستان و آشنایان از آن بهره برد.

به طور کلی با « کاسه چه کنم چه کنم » حالتان بهتر می شود و قلقلک می شوید به سادگی هرچه تمام تر از کنار هم بودن لذت ببرید.

با آرزوی سلامتی و شادمانی همیشگی برای شما مردم ایران زمین.

 

کتاب مذکور توسط نشر و پخش آبان توزیع می گردد.

نشر و پخش آبان: تهران، خیابان انقلاب اسلامی، خیابان فخر رازی، ابتدای کوی فاتحی داریان - تلفن: 66955012 021

پخش اصفهان: اصفهان، خیابان آمادگاه، انتهای کوی سوره، کتاب فروشی استاد و شاگرد - تلفن: 32230057 031

جهت خرید اینترنتی کتاب « کاسه چه کنم چه کنم » و کتاب « یادتونه » می توانید به سایت

focusteam.ir

مراجعه نمایید. پس از ورود به سایت ذکر شده، وارد قسمت فروشگاه شده و سپس به قسمت کتاب متفرقه وارد شوید.